2021-2022 н.р

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.
Учителька - Баранова Світлана Леонідівна
ІІІ місцеБілокінь Віта (9 клас)
Переможці ІІІ (обласного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Учителька - Федченко Лариса Станіславівна
І місце Семашко Христина (7 клас)
Переможці ІІ Всеукраїнської олімпіади з МАТЕМАТИКИ
Учителька - Баранова Світлана Леонідівна
І місцеСемашко Христина (7 клас)
Сіромаха Владислав
ІІ місцеМарчинська Софія (8 клас)
Білокінь Віта (9 клас)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Учителька - Пономаренко Інна Вікторівна
І місцеНазарова Ксенія (10 Клас)
ІІ місцеБілокінь Віта (9 клас)
Мінасян Маргуш (9 клас)
ІІІ місце Мінасян Анжела (8 клас)
Федосєєв Іван (8 клас)
Бондаренко Ліза (10 клас)
Писаренко Поліна (11 клас)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з ПРАВОЗНАВСТВА
Учителька - Гончаренко Тетяна Миколаївна
І місцеБілокінь Віта (9 клас)
Ясеновенко Максим (10 клас)
ІІ місцеМінасян Маргуш (9 клас)
Василенко Олександра (10 клас)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з ІКТ
Учителька - Водяна Софія Володимирівна
І місце Услистий Іван (10 клас)
ІІ місце Білокінь Віта (9 клас)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з АСТРОНОМІЇ
Учителька - Сандуленко Ольга Олександрівна
І місце Ясеновенко Максим (10 клас)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ХІМІЇ
Учителька - Решетун Тетяна Миколаївна
І місцеДорощук Єлизавета (8 клас)
Білокінь Віта (9 клас)
Купрієнко Анастасія (10 клас)
ІІ місце Писаренко Максим (7 клас)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ГЕОГРАФІЇ.
Учителька – Бурорічна Тетяна Данилівна
І місце Марчинська Софія (8 клас)
Білокінь Віта (9 клас)
ІІ місце Услистий Іван (10 клас)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ
Учителька – Сокол Надія Володимирівна
ІІ місце Накушенко Катерина (11 клас)
Суліма Данило (9 клас)
ІІІ місце Мінасян Анжела (10 клас)
Войтюк Крістіна (10 клас)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з БІОЛОГІЇ
Учителька – Решетун Тетяна Миколаївна
І місце Марчинська Софія (8 клас)
Білокінь Віта (9 клас)
ІІ місце Звездогляд Артем (10 клас)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Учителі – Баранов Олег Іванович, Осипенко Людмила Миколаївна, Федченко Лариса Станіславівна, Ясеновенко Ірина Павлівна
ІІ місце Семашко Христина (7 клас)
Марчинська Софія (8 клас)
Білокінь Віта (9 клас)
ІІІ місце Федоськова Володимира (8 клас) Василенко Олександра (10 клас)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з ІСТОРІЇ
Учитель – Сигида Юрій Григорович
І місце Марчинська Софія (8 клас)
Білокінь Віта (9 клас)
Василенко Олександра (10 клас)
Писаренко Поліна (11 клас)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з ФІЗИКИ
Учителька – Кравченко Наталія Валентинівна
І місце Семашко Христина (7 клас)
ІІ місце Білокінь Віта (9 клас)
ІІІ місце Федосєєв Іван (8 клас)
Бондаренко Єлизавета (10 клас)
Переможці ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Учителі - Осипенко Людмила Миколаївна, Федченко Лариса Станіславівна, Ясеновенко Ірина Павлівна
І місце Матющенко Дарія (6 клас)
Семашко Христина (7 клас)
Марчинська Софія (8 клас)
Білокінь Оксана (11 клас)
ІІІ місце Білокінь Віта (9 клас)
Бугрей Ірина (10 клас)
Переможці обласного конкурсу наукових проєктів "Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини", ініційованого Кіровоградською Малою академією наук
Учасник Клас Секція Місце Наставник
Писаренко Максим Дмитренко Олександр 7

7
Німецька мова І Бакун О.В.
Мінасян Маргуш 9 Правознавство І Гончаренко Т.М.
Гриценко Софія 9 Математика ІІ Баранова С.Л.
Білокінь Віта 9 Українська мова ІІІ Баранов О.І.
Василенко Олександра

10


Соціологія


Право представляти власні роботи у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України Осипенко Т.О.
Писаренко Поліна11ФілософіяПраво представляти власні роботи у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН УкраїниГончаренко Т.М
Назарова Ксенія11Теологія,
релігієзнавство та історія релігії
Право представляти власні роботи у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН УкраїниГончаренко Т.М.

2020 - 2021

ПІБ учня Клас Результати особистих досягнень учнів
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт (вказати секцію, місце) Міський етап конкурсів Призери обласного або Всеукраїнського етапів інтелектуальних, творчих, конкурсів (вказати назву і місце)
Гончарова Олена Андріївна 11 · І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України , секція «Всесвітня історія» · Учасник ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
Білокінь Оксана Сергіївна 10 Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, І місце
Шутько Дмитро Вікторович 9 Обласний конкурс «Шкільна журналістика», ІІІ місце у номінації «Тележурналіст» ІІ щорічний Всеукраїнський пізнавальний конкурс «Я - людина» , ІІІ місце
Ясеновенко Максим Сергійович 9 Змагання з настільного тенісу, І місце Обласний конкурс «Шкільна журналістика», ІІІ місце у номінації «Майбутній журналіст» ІІ щорічний Всеукраїнський пізнавальний конкурс «Я - людина» , ІІІ місце Зональні обласні змагання з настільного тенісу, І місце Обласні змагання серед територіальних громад області з настільного тенісу, І місце
Білокінь Віта Михайлівна 8 VIIIзагальноміський конкурс накращийпоетичнийіпрозовий твірукраїнськоюмовою "ЗУкраїноювсерці-2021", І місце у номінації «Поезія» серед учнів 7-8 класів Відкритий дистанційний конкурс-виставка «ART-гарбуз 2020», І місце у номінації «Кращий малюнок» Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея», І місце у обласному етапі Робота відправлена на Всеукраїнський етап
Мінасян Маргуш Аркадіївна 8 Загальноміський конкурс на краще відеодекламування творів Лесі Українки «Нескорена українка», І місце у номінації «Один автор-виконавець» Відкритий дистанційний конкурс-виставка «ART-гарбуз 2020», І місце у номінації «Кращий малюнок» Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея», І місце у обласному етапі Робота відправлена на Всеукраїнський етап ІІ щорічний Всеукраїнський пізнавальний конкурс «Я - людина» , ІІІ місце
Марчинська Софія Володимирівна 7 Відкритий дистанційний конкурс-виставка «ART-гарбуз 2020», ІІ місце у номінації «Краще фото»
Федоськова Володимира Сергіївна 7 Відкритий дистанційний конкурс-виставка «ART-гарбуз 2020», ІІІ місце у номінації «Краще фото»
Пилипенко Даніела Максимівна 8 Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея», І місце у обласному етапі Робота відправлена на Всеукраїнський етап ІІ щорічний Всеукраїнський пізнавальний конкурс «Я - людина» , ІІІ місце
Дорощук Єлизавета Юріївна 7 Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея», І місце у обласному етапі Робота відправлена на Всеукраїнський етап Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край», ІІІ місце у обласному етапі та ІІ місце у фіналі конкурсу (Копія диплому додається)
Гриценко Софія Русланівна 8 Онлайн-вікторина «Нас єднає слово» до Дня української писемності та мови серед учнів 9-11 класів, І місце Змагання «Cool games», І місце Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея», І місце у обласному етапі Робота відправлена на Всеукраїнський етап Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Караванський Євгеній Сергійович 4 «Найрозумніший учень 4 класу», І місце
Бондаренко Єлизавета Олегівна 9 ІІ щорічний Всеукраїнський пізнавальний конкурс «Я - людина» , ІІІ місце
Лесковець Антон Федорович 9 ІІ щорічний Всеукраїнський пізнавальний конкурс «Я - людина» , ІІІ місце
Яценко Станіслав Сергійович 11 І етап Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів, І місце Онлайн-вікторина «Пам»яті Героїв Крут» серед учнів ЗЗСО Помічнянської громади, І місце
Короїд Карина Дмитрівна 11 І етап Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів, І місце Змагання з волейболу серед дівчат, І місце Змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед дівчат, ІІ місце Зональні обласні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Обласні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Обласні змагання серед територіальних громад області з баскетболу 3х3, І місце
Коровкіна Світлана Євгенівна 11 І етап Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів, І місце Змагання з волейболу серед дівчат, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед дівчат, ІІ місце
Остапенко Аліна Русланівна 11 І етап Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів, І місце Онлайн-вікторина «Пам»яті Героїв Крут» серед учнів ЗЗСО Помічнянської громади, І місце
Сущенко Дарія Володимирівна 5 Загальноміський конкурс на краще відеодекламування творів Лесі Українки «Нескорена українка», І місце у номінації «Один автор-виконавець»
Курочкіна Анжела Русланівна 11 Онлайн-вікторина «Нас єднає слово» до Дня української писемності та мови серед учнів 9-11 класів, І місце Онлайн-вікторина «Пам»яті Героїв Крут» серед учнів ЗЗСО Помічнянської громади, І місце
Білокінь Анна Сергіївна 6 VIIIзагальноміський конкурс накращийпоетичнийіпрозовий твірукраїнськоюмовою "ЗУкраїноювсерці-2021", І місце у номінації «Поезія» серед учнів 5-6 класів
Семашко Христина Олександрівна 6 VIIIзагальноміський конкурс накращийпоетичнийіпрозовий твірукраїнськоюмовою "ЗУкраїноювсерці-2021", І місце у номінації «Проза» серед учнів 5-6 класів
Левченко Денис Віталійович 11 Змагання з настільного тенісу, І місце Зональні обласні змагання з настільного тенісу, І місце
Бабенко Ірина Андріївна 11 Змагання з настільного тенісу, І місце Змагання з волейболу серед дівчат, І місце Змагання «Cool games», І місце Змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Зональні обласні змагання з настільного тенісу, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед дівчат, ІІ місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Обласні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Обласні змагання серед територіальних громад області з настільного тенісу, І місце Обласні змагання серед територіальних громад області з баскетболу 3х3, І місце
Патратій Карина Андріївна 9 Змагання з настільного тенісу, І місце Змагання з волейболу серед дівчат, І місце Змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, І місце Зональні обласні змагання з настільного тенісу, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед дівчат, ІІ місце Зональні обласні змагання з волейболу серед дівчат, ІІ місце Зональні обласні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Обласні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, ІІ місце
Гребенькова Таїсія Володимирівна 11 Змагання з волейболу серед дівчат, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед дівчат, ІІ місце
Андрєєва Олена В`ячеславівна 11 Змагання з волейболу серед дівчат, І місце Змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед дівчат, ІІ місце Зональні обласні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Обласні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Обласні змагання серед територіальних громад області з баскетболу 3х3, І місце
Чирва Анастасія Віталіївна 9 Змагання з волейболу серед дівчат, І місце Змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед дівчат, ІІ місце Зональні обласні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Обласні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце Змагання "Спортивна Зима" - ІІ місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, ІІ місце
Очеретній Максим Юрійович 11 Змагання з волейболу серед юнаків, І місце Змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, І місце Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед юнаків, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед юнаків, ІІ місце Зональні обласні змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед юнаків, ІІІ місце
Федоренко Дмитро Андрійович 11 Змагання з волейболу серед юнаків, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед юнаків, ІІ місце
Пшеничний Микита Андрійович 11 Змагання з волейболу серед юнаків, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед юнаків, ІІ місце
Борщ Назар Володимирович 11 Змагання з волейболу серед юнаків, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед юнаків, ІІ місце
Загорулько Іван Сергійович 11 Змагання з волейболу серед юнаків, І місце Змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, І місце Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед юнаків, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед юнаків, ІІ місце Зональні обласні змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед юнаків, ІІІ місце
Бабешко Дмитро Олександрович 11 Змагання з волейболу серед юнаків, І місце Змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, І місце Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед юнаків, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед юнаків, ІІ місце Зональні обласні змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед юнаків, ІІІ місце
Овчінніков Владислав Юрійович 11 Змагання з волейболу серед юнаків, І місце Змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, І місце Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед юнаків, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед юнаків, ІІ місце Зональні обласні змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед юнаків, ІІІ місце
Мензелевський Станіслав Олександрович 11 Змагання з волейболу серед юнаків, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед юнаків, ІІ місце
Мартиросян Нарек Мурадович 11 Змагання з волейболу серед юнаків, І місце Зональні обласні змагання з волейболу серед юнаків, ІІ місце
Василенко Олександра Романівна 9 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце Змагання "Спортивна Зима" - ІІ місце
Короїд Андрій Дмитрович 9 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце Змагання "Спортивна Зима" - ІІ місце
Азімова Анна Віталіївна 9 Змагання «Cool games», І місце Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, ІІ місце
Харьков Олександр Валерійович 10 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце Змагання "Спортивна Зима" - ІІ місце
Упир Ерік Ярославович 9 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Дмитренко Олександр Сергійович 6 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Караванська Вікторія Вікторівна 7 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Федосєєв Іван Володимирович 7 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Кудояр Анна Володимирівна 6 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Цвігун Владислав Володимирович 8 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Крусір Марія Сергіївна 4 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Харченко Володимир Сергійович 4 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Іващук Дмитро Олегович 4 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Петренко Костянтин Дмитрович 4 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Жоган Олександра Володимирівна 5 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Кулєшис Лінас 5 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Моісеєнко Аліна Володимирівна 5 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Моргунов Іван Максимович 5 Змагання «Cool games», І місце Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
Соколенко Іван Володимирович 11 Змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, І місце Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед юнаків, І місце Зональні обласні змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед юнаків, ІІІ місце
Холявіцький Владислав Олександрович 9 Змагання "Спортивна Зима" - ІІ місце
Бращенко Вікторія Віталіївна 9 Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, ІІ місце
Бугрей Ірина Олександрівна 9 Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, ІІ місце
Камінська Валерія Дмитрівна 9 Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, ІІ місце
Адасько Валентина Ігорівна 9 Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, ІІ місце
Іванєвська Наталія Сергіївна 7 Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, ІІ місце
Василенко Валерія Романівна 7 Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, ІІ місце
Дорощук Карина Сергіївна 7 Турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, І місце Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, ІІ місце
Обласні змагання серед територіальних громад області з баскетболу 3х3, І місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2019-2020н.р.

Прізвище, ім’я учня

клас

предмет

місце

Учитель

1

Марчинська Софія

6

математика

І

Баранова С.Л

2

Федосєєв Іван

6

математика

ІІІ

Руденко С.І.

3

Павлова Віта

7

математика

І

Баранова С.Л

хімія

І

Водяна С.В.

4

Шутько Дмитро

8

математика

І

Баранова С.Л

5

Осипенко Наталія

11

математика

ІІ

Руденко С.І.

фізика

ІІІ

Загурська Т.Ю.

6

Бельмега Ірина

11

математика

ІІІ

Руденко С.І.

Інформаційні технології

І

Яценко С.М.

7

Услистий Іван

8

Інформаційні технології

ІІ

Водяна С.В.

8

Писаренко Поліна

9

Інформаційні технології

ІІІ

Водяна С.В.

історія

ІІІ

Гончаренко Т.М.

9

Яценко Станіслав

10

Інформаційні технології

ІІ

Водяна С.В.

10

Бондаренко Єлизавета

8

хімія

ІІ

Гальченко І.Г.

11

Купрієнко Анастасія

8

хімія

ІІ

Гальченко І.Г.

12

Курочкіна Анжела

10

хімія

ІІ

Решетун Т.М.

фізика

ІІ

Загурська Т.Ю.

українська мова та література

ІІІ

Федченко Л.С

біологія

ІІІ

Решетун Т.М.

екологія

І

Решетун Т.М.

російська мова

І

Мєркунова Н.О.

13

Ткаченко Анастасія

11

хімія

ІІ

Решетун Т.М.

екологія

ІІ

Решетун Т.М.

14

Ясеновенко Максим

8

фізика

ІІ

Загурська Т.Ю.

географія

ІІІ

Бурорічна Т.Д.

15

Лесковець Антон

8

фізика

ІІІ

Загурська Т.Ю.

історія

ІІ

Гончаренко Т.М.

16

Гончарова Олена

10

правознавство

ІІ

Сигида Ю.Г.

історія

ІІ

Гончаренко Т.М.

російська мова

І

Мєркунова Н.О.

17

Бурорічна Евеліна

11

українська мова та література

ІІІ

Ясеновенко І.П.

18

Луканічева Дар’я

9

англійська мова

І

Пономаренко І.В.

біологія

ІІІ

Решетун Т.М.

19

Василенко Олександра

8

біологія

ІІ

Сокол Н.В.

20

Мамалига Анастасія

10

екологія

ІІ

Решетун Т.М.

21

Ясінський Олег

11

екологія

І

Решетун Т.М.

технології

І

Яценко С.М.

22

Накушенко Катерина

9

Трудове навчання

ІІІ

Сокол Н.В.

23

Бращенко Костянтин

9

Трудове навчання

ІІ

Яценко С.М.

24

Сіренко Світлана

10

Російська мова

ІІ

Мєркунова Н.О.

Учениця 11 класу Ткаченко Анастасія стала переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у секції «Хімія»

Участь учнівського
колективу в очно-заочних масових заходах різних рівнів у І семестрі
у 2019-2020 н.р.

п/п

Назва конкурсу

Досягнення

Прізвище, ім’я учасника

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя

Міський рівень

1.

Всеукраїнський конкурс-захистнауководослідницькихробітучнів-членівМалоїакадемії наук України

І місце

Ткаченко Анастасія

Решетун Т.М.

2.

Виставка-конкурс «Новорічна композиція»

І місце

Дорощук Карина

Гомон Л.В.

ІІ місце

СаргсянМар'ям

Гомон Данило

Гомон Л.В.

3.

Чемпіонат Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 18-19н.р.

І місце

Ясеновенко М., Луканічева Д., Накушенко К., Шутько Д., Лесковець А.

Гомон Л.В.

ІІ місце

Осипенко Н., Яценко С., Бельмега І., Юренко Є., Бурорічна Е., Ясінський О.

4.

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

І місце

Нісіненко Валерія,

СемашкоХристина, Курочкіна Анжела

Зогова О.Т., Федченко Л.С.

ІІ місце

КрусірМарія

МарчинськаСофія

ПавловаВіта

Ясеновенко Максим

Гончарова Олена,

Ткаченко Л.В.

ІІІ місце

Погребняк Назар,

КараванськийЄвген

Антонов Роман,

ВеретенніковаСофія

ЛуканічеваДар’я,

Боднар Н.В.

Марченко О.В.

5.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце

ВознюкАнастасія

ІІ місце

Семашко Христина

Білокінь Оксана

ІІІ місце

Назарова Ксенія

6

Загальноміський конкурс на кращий поетичний і прозовий твір «З Україною в серці-2020»

І місце

Чирва Анастасія

Осипенко Наталія

Семашко Христина

Осипенко Л.М.

Ясеновенко І.П.

Федченко Л.С.

ІІ місце

Федоськова Володимира

Бурорічна Евеліна

Баранов О.І.

Ясеновенко І.П.

ІІІ місце

Погребняк Назар

Марчинська Софія

Боднар Н.В.

Баранов О.І.

7

Міські змагання до Дня фізичної культури

І місце

Фідальго А.К.

8

Міські змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат (старша група)

І місце

Фідальго А.К.

9

Міські змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат (середня група)

ІІ місце

Фідальго А.К.

10

Міські змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків (старша група)

І місце

Фідальго А.К.

11

Міські змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків (середня група)

ІІ місце

Фідальго А.К.

12

Міські змагання з волейболу серед дівчат

І місце

Фідальго А.К.

13

Міські змагання «Cool games»

І місце

Фідальго А.К.

14

Міські змагання з настільного тенісу

І місце

Фідальго А.К.

Обласний рівень

1.

Всеукраїнська виставка-конкурс "Український сувенір"

І місце

Мар'ям мСаргсян

Гомон Л.В.

2.

Всеукраїнський конкурс "Новорічна композиція,"

ІІІ місце

Дорощук Карина

Гомон Л.В.

3

Зональні змагання з волейболу серед дівчат

ІІ місце

Фідальго А.К.

4

Зональні змагання «Cool games»

І місце

Фідальго А.К.

5

Обласні змагання «Cool games»

ІІІ місце

Фідальго А.К.

Всеукраїнський рівень

1

Всеукраїнський конкурс малюнку "Щаслива дитина-квітуча Україна".

учасники

Кравченко Н.В.

2

Всеукраїнські змагання з баскетболу серед дівчат (с.Лиса Гора Миколаївської області)

ІІ місце

Фідальго А.К.

Список учнів школи, що є переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 н.р.

%п/п Прізвище, ім’я Клас Предмет Учитель Місце
1 Осипенко Наталія 6 Математика Руденко С.І. І
2 Пойченко Данило 7 Коровкіна Г.М. ІІ
3 Марчинська Олена 10 Коровкіна Г.М І
4 Пойченко Олександр 9 Хімія Смоляник Н.Л. І
5 Денисенко Карина 10 Решетун Т.М. ІІІ
6 Хараїм Валерія 11 Решетун Т.М. І
7 Осадча Аліна 8 Фізика Скороход Т.Ю. ІІІ
8 Мамалига Андрій 9 Смоляник Н.Л. ІІ
9 Марчинська Олена 10 Світова література Мєркунова Н.О. І
10 Денисенко Карина 10 Мєркунова Н.О. ІІ
11 Федосєєва Марія 10 Мєркунова Н.О. ІІІ
12 Яндович Олена 8 Українська мова та література Ясеновенко І.П. ІІ
13 Мамалига Андрій 9 Осипенко Л.М. ІІ
14 Марчинська Олена 10 Осипенко Л.М. І
15 Хараїм Валерія 11 Осипенко Л.М. І
16 Марчинська Олена 10 Англійська мова Пономаренко І.В. І
17 Марчинська Олена 10 Біологія Решетун Т.М. І
18 Плигін Олександр 10 Географія Бурорічна Т.Д. І
19 Кобзар Дмитро 9 Історія Сигида Ю.Г. ІІ
20 Плигін Олександр 10 Осипенко М.Л. ІІ
21 Мамалига Андрій 9 Російська мова Мєркунова Н.О. ІІ
22 Дмитренко Катерина 9 Мєркунова Н.О. ІІІ
23 Марчинська Олена 10 Мєркунова Н.О. І
24 Хараїм Валерія 11 Мєркунова Н.О. ІІ

Список переможців районних предметних олімпіад серед учнів 3-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2014-2015 н.р.

%п/п Прізвище, ім’я Клас Предмет Учитель Місце
1 Бондаренко Єлизавета 3 Математика Зогова О.Т. І
2 Ясеновенко Максим 3 Зогова О.Т. І
3 Накушенко Катерина 4 Математика Пакош Л.О. ІІІ
4 Поліщук Альбіна 3 Українська мова Зогова О.Т. І
5 Бондаренко Єлизавета 3 Зогова О.Т. І
6 Бугрей Ірина 3 Марченко О.В. ІІ
7 Услистий Іван 3 Я і Україна Зогова О.Т. ІІ

Участь учнівського
колективу в очно-заочних масових заходах різних рівнів
у 2014-2015 н.р.

№ п/п Назва конкурсу Досягнення Прізвище, ім’я учасника Прізвище, ім’я та по батькові вчителя
Міський рівень
1. Загальноміський конкурс на кращий поетичний та прозовий твір українською мовою «З Україною в серці» І місце Середа Владислав Красовський Сергій Білокінь Оксана Поліщук Альбіна Федченко Л.С. Качан В.В. Качан В.В. Зогова О.Т.
Учасники Бондаренко Єлизавета Назарова Ксюша Дрючкова Валерія Гаїна Ірина Хрома Владислв Луканічева Дарія Зогова О.Т. Зогова О.Т. Зогова О.Т. Федченко Л.С. Федченко Л.С. Пакош Л.О.
Районний етап
2. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт при МАН України І місце Мамалига Андрій Плигін Олександр Баранова С.Л. Бурорічна Т.Д.
ІІ місце Пойченко Олександр Марчинська Олена Денисенко Карина Баранова С.Л. Бурорічна Т.Д. Бурорічна Т.Д.
ІІІ місце Штукатурова Наталія Сотула Олександра Бурорічна Т.Д. Мєркунова Н.О.
3. Зліт волонтерських загонів ІІ місце Федосєєва Марія Грічко Юлія Гомон Л.В.
4. Конкурс «Шоу справжніх чоловіків» І місце Вєріч Віталій Гомон Л.В.
5. Конкурс «Чарівна панночка - 2015» ІІІ місце Мамаєва Аріна Гомон Л.В.
6. Чемпіонат з інтелектуальних ігор ІІ місце – зональний етап ІІІ місце – районний етап Плигін Олександр Марчинська Олена Денисенко Карина Федосєєва Марія Грічко Юлія Гомон Л.В.
Учасники Мамалига Андрій Завальнюк Олена Мамаєва Арина Дмитренко Катерина Кобзар Дмитро Гомон Л.В.
7. Конкурс малюнку на кращий портрет Т.Г.Шевченка І місце Яндович Олена Гомон Л.В.
8. Конкурс на кращий малюнок «Спорт – це життя!» І місце Яндович Олена Гомон Л.В.
учасники Бельмега Ірина Чайка Аліна Грубар Дарія Квашня Олена Майорова Дарина
9. Конкурс дитячих творів «Батько й мати в моєму житті» Результати не оголошені Штукатурова Наталія Курочкіна Анжела Федченко Л.С.
10. Зліт юних парламентарів учасники Група учнів 9-х класів у складі 4 чоловік Гомон Л.В.
11. Фестиваль «Єврофест – 2015» Учасники Група учнів школи у складі 6 чоловік Пономаренко І.В.
12. Змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м'яч» ІІІ місце Команда у складі 13 чоловік Фідальго А.К.
ІІ місце Команда у складі 12 чоловік Фідальго А.К.
13. Змагання з легкої атлетики Загальноком. результат – ІІ місце Естафета 4х100м. – ІІ місце, естафета 4х100м. – ІІІ місце Команда юнаків Фідальго А.
І місце – біг на 100м. ІІІ місце – біг на 400м. ІІІ місце – стрибки в довжину ІІ місце – біг на 200м. ІІ місце – біг на 800м. ІІІ місце – біг на 100м. Тикул Владислав Мамалига Андрій Плигін Олександр Чумаченко Євген Каменська Єлизавета Устенко Віолета Фідальго А.К.
14. Змагання з легкої атлетики «Козацький гарт» І місце Команда у складі 12 чоловік Фідальго А.К.
15. Змагання з шахів та шашок Командний результат – ІІ місце І місце – шахи ІІІ місце – шахи ІІ місце – шашки Бон Юлія Плигін Олександр Авалян Рита Фідальго А.К.
16. Змагання з баскетболу серед юнаків І місце Команда у складі 8 чоловік Фідальго А.К.
17. Змагання з баскетболу серед дівчат І місце Команда у складі 8 чоловік Фідальго А.К.
Обласний етап
1. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт при МАН України І місце, ІІ місце Марчинська Олена Бурорічна Т.Д.
І місце Плигін Олександр Бурорічна Т.Д.
ІІІ місце Мамалига Андрій Баранова С.Л.
ІІІ місце Сотула Олександра Мєркунова Н.О.
2. Змагання з баскетболу (2000р.н.) І місце ІІІ місце Команда дівчат Команда хлопців Фідальго А.К.
3. Змагання з баскетболу (2002р.н.) І місце ІІ місце Команда дівчат Команда хлопців Фідальго А.К.
4. Змагання з баскетболу серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ місце ІІ місце Команда дівчат Команда хлопців Фідальго А.К.
5. Змагання з баскетболу 3х3 (2000р.н.) І місце І місце Команда дівчат Команда хлопців Фідальго А.К.
6. Змагання з баскетболу 3х3 (1997р.н.) ІІ місце Команда дівчат Фідальго А.К.
Всеукраїнський етап
10. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт при МАН України учасник Марчинська Олена Бурорічна Т.Д.

Підсумки участі учнів Помічнянської ЗШ №3 в обласному турі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014н.р.

Марчинська Олена - ІІ місце з біології та ІІІ - з російської мови та літератури

Плигін Олександр - ІІІ місце з географії

Статистика досягнень учнів за попередні роки

Нагороди 2010-2011н.р. 2011-2012 н.р. 2012-2013н .р.
Похвальні листи 40 44 40
Похвальні грамоти «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» - - 12
Свідоцтва з відзнакою про базову загальну середню освіту 4 1 1
Золоті медалі 4 7 4
Срібні медалі 1 - 4

Відмінники

Помічнянської ЗШ №3

2013-2014 н.р.

1

Поліщук Альбіна

2-А

2

Чижма Владислав

2-А

3

Услистий Іван

2-А

4

Ясеновенко Максим

2-А

5

Бондаренко Єлизавета

2-А

6

Бугрей Ірина

2-Б

7

Зубова Владислава

2-Б

8

Чирва Анастасія

2-Б

9

Шутько Дмитро

2-Б

10

Накушенко Катерина

3-А

11

Луканічева Дар’я

3-А

12

Писаренко Поліна

3-А

13

Красовський Сергій

3-Б

14

Білокінь Оксана

3-Б

15

Середенко Владислав

3-Б

16

Шевчук Оксана

4-А

17

Кожухова Валерія

4-А

18

Сіренко Світлана

4-А

19

Герасименко Єлизавета

4-Б

20

Квашня Олена

4-Б

21

Короїд Карина

4-Б

22

Курочкіна Анжела

4-Б

23

Мамалига Анастасія

4-Б

24

Борщ Назарій

4-Б

25

Бурорічна Евеліна

5-А

26

Осипенко Наталія

5-Б

27

Чайка Аліна

5-Б

28

Поліщук Еліна

6-А

29

Гаїна Ірина

6-А

30

Салагор Руслан

6-Б

31

Салагор Роман

6-Б

32

Чижма Ілля

7-А

33

Середа Владислав

7-А

34

Веріч Віталій

7-А

35

Грубар Дар’я

7-Б

36

Яндович Олена

7-Б

37

Рябошапко Олександр

7-Б

38

Устенко Віолетта

8-А

39

Мамалига Андрій

8-Б

40

Дмитренко Катерина

8-Б

41

Кобзар Дмитро

8-Б

42

Марчинська Олена

9-А

43

Штукатурова Наталія

9-А

44

Федосєєва Марія

9-Б

45

Денисенко Карина

9-Б

46

Хараїм Валерія

10-Б

Участь учнівського
колективу в очно-заочних масових заходах різних рівнів
у 2010-2011 н.р.

№ п/п Назва конкурсу Досягнення Прізвище, ім’я учасника Прізвище, ім’я та по батькові вчителя
1 Районний конкурс на кращий вірш, тема якого «Герою-рятувальнику присвячується» І місце

Лауреат
Чуніхіна Катерина, Красніков Дмитро Ружанська Т.В.
2 Районний конкурс на кращу вишиванку, тема якого «Герою-рятувальнику присвячується» І місце Штукатурова Наталія Сокол Н.В.
3 Районний конкурс на кращий кросворд, сканворд з тематики безпеки життєдіяльності Члени гуртка «Юні любителі поезії» Ружанська Т.В.
4 Районна виставка дитячих робіт «Україна - Батьківщина моя» Учасники Штукатурова Наталія, Бондаренко Вероніка Сокол Н.В.
5 Районний краєзнавчий конкурс електронних презентацій природничо-географічного напряму «Моя Кіровоградщина - перлина скіфського степу» І місце

І місце
Філов’ят Олександр, Калініченко Тетяна Бурорічна Т.Д.
6 Районний етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з питань європейської інтеграції
* обласний етап
І місце










І місце
Єрьоменко Євген Сигида Ю.Г.
7 Районний конкурс «Міс - Юність - 2011року» Лауреат Горбенко Валерія Коровкіна О.С.
8 V Всеукраїнський молодіжний конкурс “Новітній інтелект України».
* Регіональний відбірковий етап

* Національний відбірковий етап







І місце,
ІІІ місце

призер







Калініченко Тетяна Бельмега Андрій Калініченко Тетяна
Решетун Т.М. Федченко Л.С. Решетун Т.М.
9 Районний конкурс на кращий малюнок «Дитинство без насильства» ІІІ місце Лауреати Петренко Аліна Брандорф Калерія, Кузьменко Вікторія, Мамаєва Аріна Гомон Л.В.
10 Конкурс малюнка «Світ навколо тебе» Учасники Каретний Олександр, Каретна Світлана, Кохно Кристина Гомон Л.В.
11 Всеукраїнський конкурс малюнку «Малюю планету – малюю майбутнє» Учасники Кузьменко Вікторія, Новак Анастасія, Акопян Наіра Гомон Л.В.
12 Районний конкурс «Податки очима дітей» І місце

Учасники
Кузьменко Вікторія
Мамаєва Аріна, Горелік Олена
Гомон Л.В.
13 ХІV Національний конкурс шкільних газет Учасники Редколегія шкільної друкованої газети «Дзвінок» Мєркунова Н.О.
14 Районний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням
* обласний етап
І місце








Лауреат
Пузир Владислав Федченко Л.С.
15 Всеукраїнський конкурс раціоналізаторів і винахідників «Природа – людина-виробництво-екологія» Лауреати Ярмошенко Вікторія, Калініченко Тетяна Бурорічна Т.Д. Решетун Т.М.
16 Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край» ІІ місце
ІІ місце Учасники районного етапу
Чижма Ілля Третяков Назар 18 учнів Пакош Л.О. Кравченко Н.В. Керівники гуртків
17 Районний фестиваль – конкурс «Молодь обирає здоров’я». Конкурс плакатів. Учасники Члени агітбригади «Молодь за майбутнє» Калініченко О.І.
18 Районні змагання «Тато, мама і я - спортивна сім’я» ІІ місце Родина Варняг
19 Районний фестиваль Дружин юних пожежних ІІІ місце Дружина юних пожежних Коровкіна О.С.
20 Районний конкурс «Учень року» Лауреат Ярмошенко Вікторія Калініченко О.І.
21 Міжрегіональний громадський Форум, присвячений відзначенню 20-ї річниці незалежності України. Молодіжний майдан «Відкрий серце Україні». Учасники Шинкаренко Анастасія, Повічан Тетяна Калініченко О.І.
22 Районний оздоровчо-просвітницький конкурс «Вчимося бути здоровими» Учасники Команда учнів Коровкіна О.С.
23 Районний чемпіонат Асинхронного Кубка з гри «Що? Де? Коли?» ІІІ місце Команда учнів Коровкіна О.С.
24 Районний конкурс «Маленький українець» Учасник Вєріч Віталій Коровкіна О.С.
25 Районний зліт юних волонтерів ІІ місце Ярмошенко Вікторія, Калініченко Тетяна Коровкіна О.С.
26 Районний чемпіонат з інтелектуальних ігор «Інтелектуал – 2010» ІІ місце,
ІІІ місце
Молодша група Старша група Коровкіна О.С.
27 Зональний етап районного конкурсу «Математична карусель» І місце Команда учнів Руденко С.І.
28 Зональний етап районного конкурсу «Мовна карусель» ІІ місце Команда учнів Федченко Л.С.
29 Обласний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» серед учнів 4-5 класів. ІІ місце Хрома Владислав Пакош Л.О.
30 Районний конкурс знавців Конституції ІІІ місце Онищенко Юлія Сигида Ю.Г.
31 Конкурс - захист науково-дослідницьких робіт при Малій Академії Наук України Учасник Ярмошенко Вікторія Бурорічна Т.Д.

Участь учнівського
колективу в очно-заочних масових заходах різних рівнів
у 2011-2012 н.р.

Назва конкурсу Досягнення Прізвище, ім’я учасника Прізвище, ім’я та по батькові вчителя
Всеукраїнський конкурс – захист науково – дослідницьких робіт Малої Академії Наук України - районний етап І місце
І місце
І місце
Середенко Віталій Пасічник Євген Міщенко Сергій Бурорічна Т.Д. Бурорічна Т.Д. Скороход Т.Ю.
- обласний етап учасники Пасічник Євген Міщенко Сергій Бурорічна Т.Д. Скороход Т.Ю.
Обласний конкурс шкільних евроклубів. Захист проекту на тему «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ» Лауреат Услиста Юлія Сигида Ю.Г.
Обласна науково-практична конференція «Через терни до зірок» ІІІ місце Міщенко Сергій Скороход Т.Ю.
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт «Космічні фантазії» Учасник Міщенко Сергій Скороход Т.Ю.
Районний етап огляду – конкурсу на краще знання положень Конституції України серед учнів 11-х класів. 4-е місце Вдовиченко Вікторія Осипенко М.Л.
Обласний відкритий конкурс «Крокуємо до Європи» Результати не оголошені Філов’ят Олександр Сигида Ю.Г.
Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Учасник Вдовиченко Вікторія Федченко Л.С.
Районний конкурс «Учень року» І місце у номінації «Через терни до зірок» Романов Михайло Калініченко О.І., Решетун Т.М., Ружанська Т.В., Федченко Л.С., Танцюра О.В.
Регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» - районний етап І місце Чижма Ілля Осипенко Т.О., Ружанська Т.В.
- обласний рівень ІІІ місце
Районний конкурс «Кращий учнівський колектив року» Номінація «1-4 класи» - І місце; Номінація «10-11 класи» - ІІІ місце Учні 4А класу

Учні 10Б класу
Зогова О.Т.

Решетун Т.М.
Районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Конкурс плакатів. Учасники Члени гуртка образотворчого мистецтва - учні 7-х класів Кравченко Н.В.
Робота волонтерського загону «Милосердя» - проект «Ветеран он-лайн» У соціальній мережі «В контакті» відкрито сторінку учасника бойових дій Фруля Б.П. Філов’ят Олександр Ружанська Т.В.
Районний конкурс у рамках акції «Молодь Кіровоградщини проти надзвичайних ситуацій»:
- на кращу вишивку;
Учасник Фєдосєєва М. Сокол Н.В.
- на кращу авторську розмальовку. Районний етап – І місце, відправлено на обласний етап Бібліотечний актив учнів 5-8 кл. Ружанська Т.В.
Районний фестиваль «Сонячне коло» Учасники Номінація «Хореографія» - 6 учасників гурток «Натхнення», 4 учасників гурток «Орхідея» Гомон Л.В.
Номінація «Вокал» - 2 учасників Горелік В.І.
Районний конкурс дитячих творів «Якби я був народним депутатом…» Відправлено в редакцію районної газети «Сільське життя» 11 учнів Мєркунова Н.О., Танцюра О.В., Зогова О.Т., Федченко Л.С.
Районний чемпіонат з інтелектуальних ігор
- зональні ігри
Старша група – І місце молодша група – учасники, Команди школи – по 4 учні у кожній віковій категорії Коровкіна О.С.
- районний етап Старша група – ІІІ місце
Районний фестиваль дружин юних пожежних Учасники Мітькова І., Яковенко А., Горбенко В., Злацька А. Сигида Ю.Г.
Районний фестиваль юних інспекторів руху Учасники Команда учнів у складі 6 чоловік Коровкіна О.С.
Районний конкурс екологічних агітбригад Учасники Команда учнів школи Коровкіна О.С., Решетун Т.М.
Районний зліт юних волонтерів Учасники зльоту Калініченко Тетяна, Повічан Тетяна Коровкіна О.С.
Районний зліт юних парламентарів Учасники Дзиз К., Горбенко В., Мітькова І., Злацька А. Коровкіна О.С.
Районний конкурс «Мамине сонце» Лауреат Герасименко Ліза Коровкіна О.С.
Районний конкурс «Вчимося бути здоровими» Учасники Команда учнів школи Коровкіна О.С.
Районний фестиваль «Єврофест» Учасники фестивалю. Команда була відзначена за оригінальність. Команда учнів школи у складі 6 чоловік Пономаренко І.В., Бурорічний А.В.
Районний конкурс «Вогонь Прометея» Лауреат Філов’ят Олександр Коровкіна О.С.
Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Хліб очима дітей»
- районний етап
І місце Учнівський колектив 3Б класу Гомон Л.В.
- обласний етап ІІ місце
Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Податки очима дітей» - районний етап Номінація «Найцікавіший малюнок на податкову тематику»
І місце
І місце
ІІ місце





Яндович Олена Акопян Наіра Горелік Олена
Гомон Л.В.
- обласний етап учасники Яндович Олена Акопян Наіра
Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему «Національний банк майбутнього» Учасники (нагородженні подяками Національного банку України і пам’ятними монетами) Горелік Олена, Захарова Катерина, Акопян Наіра, Новак Анастасія Гомон Л.В.
Районний конкурс дитячого малюнка «Дитинство без насильства» І місце
ІІ місце Учасник
Акопян Наіра Новак Анастасія Захарова Катерина Гомон Л.В.
Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - районний етап І місце
Учасники
Горелік Олена, Захарова Катерина Акопян Наіра, Панасюк Владислав Гомон Л.В.
- фінал конкурсу (м.Одеса) Відправлено роботи Горелік Олена, Захарова Катерина
Всеукраїнська виставка - конкурс з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край» - районний етап І місце Учасники Кудряш Галина Яндович Олена Денисенко К., Акопян Н., Третяков Н. Гомон Л.В. Гомон Л.В., Сокол Н.В.
- обласний етап учасник Кудряш Галина Гомон Л.В.
Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Моя сім’я за безпеку дорожнього руху» Відправлено роботи 11 учнів 5-7 класів Кравченко Н.В., Гомон Л.В.

Участь учнівського
колективу в очно-заочних масових заходах різних рівнів
у 2012-2013 н.р.

п/п Назва конкурсу Досягнення Прізвище, ім’я учасника Прізвище, ім’я та по батькові вчителя
1. Всеукраїнська виставка – конкурс «Український сувенір» (районний етап) І місце Горелік О., Гомон Л.В.
Призери конкурсу Яндович О., Штукатурова Н., Мамаєва Н. Гомон Л.В. Сокол Н.В.
2. Новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція» (районний етап) ІІ місце Яндович О. Гомон Л.В.
Призер конкурсу Федосєєва М. Сокол Н.В.
3. Обласний етап Міжнародного конкурсу серед учнівської молоді «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ» Лауреат Калініченко Т. Сигида Ю.Г.
4. Районний конкурс малюнку «Спорт – це життя» І місце Лауреат Салагор Р. Яндович О. Гомон Л.В.
5. Районний етап XII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості І місце Соловйова Д. Сигида Ю.Г.
6. Районний конкурс «Козацькі сурми», присвячений Дню Збройних сил України І місце Чумаченко Є. Сокол О.О.
7. Районний зліт юних волонтерів ІІ місце Дзиз К., Хараїм В. Сокол О.О.
8. Районний конкурс «Інтелектуал» ІІ місце Молодша група у складі 6 учасників Сокол О.О.
9. Районний етап Міжнародного конкурсу і. П.Яцика І місце Середенко В. Федченко Л.С.
10. Районний та обласний етапи Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка І місце Поліщук Е. Федченко Л.С.
15. Математична карусель ІІ місце Команда учнів у складі 6 чоловік Руденко С.І.
16. Районний конкурс малюнку «Дитинство без насильства» І місце Горелік О. Гомон Л.В.
Лауреати Петрунів О. Поліщук Е. Новак А.
17. Районний конкурс «Вчимося бути здоровими» ІІІ місце Мітькова І., Дзиз К., Злацька А., Плигін О., Рибаков А. Сокол О.О.
18 Районний конкурс «Найкращий читач» І місце Середа В. Ружанська Т.В.
ІІ місце Кобзар Д.
19. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт при Малій Академії наук України
- районний етап
І місце Пасічник Є.

Калініченко Т.
Рудік М.
Бурорічна Т.Д.
Решетун Т.М. Скороход Т.Ю.
- обласний етап ІІІ місце Калініченко Т.
лауреати Пасічник Є. Рудік М.
20. Районний конкурс «Учень року - 2013» І місце Романов М. Сокол О.О., Калініченко О.І.,
Яценко С.М.
21. Районний конкурс «Матуся рідненька» Переможець у номінації «Міс грація» Кашечкіна О. Сокол О.О.
22. Всеукраїнський літературний конкурс «Ми за тверезе життя!» лауреат Кобзарь Д. Осипенко Л.М.
23. Районний фестиваль дружин юних пожежних ІV місце Команда у складі 6 чоловік Сокол О.О.
24. Районний конкурс екологічних агітбригад ІІІ місце Команда у складі 6 чоловік Танцюра О.В., Сокол О.О.
25. Районний зліт загонів юних інспекторів руху І місце у номінації «Знавці правил дорожнього руху» Команда у складі 6 чоловік Сигида Ю.Г.
27. Районний конкурс знавців географії «Що? Де? Коли?» ІІ місце Команда учнів у складі 8 чоловік Бурорічна Т.Д.
28. Районний конкурс серед учнів ЗНЗ, вчителів трудового навчання «А вам слабо!» Серед вчителів І місце Сокол О.О.
І місце Колективна робота Сокол О.О.
І місце Колективна робота учнів 1 класу Зогова О.Т.
І місце Марчинська О. Сокол Н.В.
29. Районний фестиваль «Єврофест – 2013» Активні учасники Збірна учнів школи Пономаренко І.В., Сокол О.О.

Спортивні команди школи беруть участь у міських, районних, обласних та Всеукраїнських змаганнях з футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики та настільного тенісу. Баскетбольні команди є неодноразовими переможцями обласних та Всеукраїнських змагань. Щорічно учні школи беруть участь у шкільній та районній Спартакіаді серед школярів, де займають призові місця.

№ п/п Назва заходу Досягнення
2010-2011 2011-2012 2012-2013
1. Районні змагання з баскетболу серед юнаків І місце І місце І місце
2. Районні змагання з баскетболу серед дівчат І місце І місце І місце
3. Обласні змагання з баскетболу серед юнаків ІІІ місце ІІ місце ІІ місце
4. Обласні змагання з баскетболу серед дівчат ІІ місце ІV місце ІV місце
5. Зональні обласні змагання з міні-баскетболу (2001-2002 р.н.) І місце
6. Районні змагання з волейболу серед дівчат ІІІ місце -
7. Районні змагання з волейболу серед юнаків І І місце
8. Зональні змагання з волейболу серед юнаків ІІ місце І місце І
9. Обласні змагання з волейболу серед юнаків ІІ місце
10. Районні змагання з настільного тенісу І місце І місце ІІ місце
11. Обласні змагання з настільного тенісу Команда – ІІ місце Командний залік ІІ місце ІІ
12. Районні змагання з футболу на приз «Шкіряний м’яч» І місце фінальні змагання - учасники Зональні змагання – І місце; І місце Учні 5кл. І місце Учні 6 кл. І місце Учні 7 кл.
13. Зональні обласні змагання з футболу на приз «Шкіряний м’яч» ІІІ місце ІІ місце - учні 5-х класів ІІІ місце - учні 6-х класів ІІІ місце - учні 7-х класів
14. Районні змагання з міні-футболу ІІ місце І місце
15. Районні змагання «Нащадки козацької слави» ІІ місце І місце ІІ місце
16. Районні змагання допризовної молоді І місце у змаганні з підтягування на перекладині І місце – підтягування ІІ місце - підтягування на перекладині; Обласний етап - ІІІ місце І місце - підтягування ІІІ місце – біг на 100м
17. Районні змагання з легкої атлетики ІІ місце у бігу на 100м. ІІІ місце у стрибках у довжину Команда – І місце
18. Районні змагання з карате-до І місце, ІІ місце, ІІІ місце
19. Чемпіонат області з карате - до - ІІІ місце І місце ІІ місце І місце ІІ місце ІІІ місце
20. І етап Кубку України з карате-до ІІ місце ІІІ місце ІІІ місце ІІ місце ІІІ місце
21. ІІ етап Кубку України з карате-до І місце ІІ місце ІІІ місце
22. Міжнародний турнір з карате - до Учасник учасник
23. Національний Кубок шкільного футболу Євро - 2012 в Добровелич- ківському районі - Учасники -
24. Районні змагання з шашок - ІІ І місце
25. Турнір відділу освіти з волейболу Не проводилось Не проводилось ІІ місце
26. Обласний спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя» серед школярів ЗНЗ Не проводилось Не проводилось учасники
Кiлькiсть переглядiв: 410