• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Олімпіади, конкурси, МАН

2014-2015н.р.

Підсумки участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів природничо-математичного циклу

Математика

Осипенко Наталія І місце
( вчитель Руденко С.І.)
Марчинська Олена І місце,
Пойченко Данило ІІ місце
( вчитель Коровкіна Г.М.)

Біологія

Марчинська Олена І місце
( вчитель Решетун Т.М.)

Географія

Плигін Олександр І місце
( вчитель Бурорічна Т.Д.)

Хімія

Пойченко Олександр І місце
( вчитель Смоляник Н.Л.),
Денисенко Карина ІІІ місце ,
Сотула Олександра І місце
( вчитель Решетун Т.М.)

Фізика

Мамалига Андрій ІІ місце
( вчитель Смоляник Н.Л.),
Осадча Аліна ІІІ місце
( вчитель Скороход Т.Ю.)

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Марчинська Олена ІІ місце з біології,

Плигін Олександр ІІ місце з географії

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Відділення наук про Землю
Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»
(базова дисципліна – географія)
І місце

Плигін Олександр Вікторович- учень 10 класу Кількість балів: 85

Відділення математики
Секція «Математика»
(базова дисципліна –математика )
III місце

Мамалига Андрій Сергійович- учень 9 класу Кількість балів: 75

Відділення хімії та біології
Секції «Хімія»
(базова дисципліна –хімія)
ІІ місце
Марчинська Олена Володимирівна-учениця 10 класу Кількість балів:84
базова дисципліна – біологія

Відділення екології та аграрних наук
Секція «Екологія»
(базова дисципліна – біологія)
І місце

Марчинська Олена Володимирівна- учениця 10 класу Кількість балів: 95,5

Переможці ІІІ ( обласного ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2013-2014н.р.

Марчинська Олена - ІІ місце з біології та ІІІ з російської мови та літератури.

Плигін Олександр - ІІІ місце з географії.

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014н.р.

Англійська мова:/Files/images/sokol_oo/44349881.jpg

Кобзар Дмитро - ІІІ м

Баланюк Ксенія - ІІ м

Трудове навчання:/Files/images/sokol_oo/загруженное.jpg

Федосєєва Марія - ІІ м.

Повічан Артем - І м.

Альохіна Ірина - ІІ м.

Світова література:/Files/images/sokol_oo/buch.jpg

Кобзар Дмитро -ІІ м.

Марчинська Олена - І м.

Денисенко Каріна - ІІІ м.

Сотула Олександра - І м.

Астрономія:/Files/images/sokol_oo/astronomy.jpg

Горбенко Валерія – І м

Горелік Олена – І м.

Фізична культура: /Files/images/sokol_oo/images.jpeg

Дзиз Каріна – ІІ м. *(поза конкурсом)

Михайловський Антон – ІІІ м.

Біологія:/Files/images/sokol_oo/RTEmagicC_biologija.JPG.JPG

Марчинська Олена - І м.

Дзиз Карина - ІІ м.

Математика:/Files/images/sokol_oo/m1.jpg

Середа Владислав - ІІІ м.

Веріч Віталій - ІІІ м.

Пойченко Олександр – ІІІ м

Денисенко Карина - ІІІ м

Горбенко Валерія - ІІІ м.

Горелік Олена - ІІ м.

Педагогіка і психологія:/Files/images/sokol_oo/uch3.jpg

Гаспарян Лариса – І м

Непомяща Дар’я – ІІІ м.

Географія:/Files/images/sokol_oo/Geografiya-malisham.jpg

Плигін Олександр – І м.

Українська мова та література: /Files/images/sokol_oo/153.jpg

Середа Владислав - ІІІ м.

Мамалига Андрій – І м.

Марчинська Олена – ІІ м.

Федосєєва Марія – ІІІ м.

Хараїм Валерія - ІІ м.

Економіка: /Files/images/sokol_oo/1381074512_133793.jpg

Пасічник Євгеній - ІІІ м.

Фізика:/Files/images/sokol_oo/6567cd7ff1867ee6ae0f27139b906f2a.jpg

Осадча Аліна – ІІ м.

Мамалига Андрій – ІІ м.

Марчинська Олена – І м.

Плигін Олександр – ІІ м.

Хараїм Валерія – І м.

Рудік Марина – І м.

Російська мова та література:/Files/images/sokol_oo/1310845702.jpg

Марчинська Олена – І м.

Хараїм Валерія – ІІІ м

Середенко Віталій – ІІІ м.

Історія:/Files/images/sokol_oo/96czMz8e04w.jpg

Кобзар Дмитро – ІІ м.

Хараїм Валерія – І м.

Пасічник Євгеній – ІІ м.

Інформаційні технології:/Files/images/sokol_oo/1344527218_informatika.-tvorchestvo.-rekursiya.jpg

Баланюк Ксенія –ІІІ м.




Моніторинг участі учнів школи в обласному етапі МАН

Кількість учасників обласного етапу Кількість переможців
2010-2011н.р. 1 -
2011-2012н.р. 2 -
2012-2013н.р. 3 1
2013-2014н.р.3
Кiлькiсть переглядiв: 139