/Files/images/булінг1.png
Протидія булінгу в закладі освіти: системний підхід. Методичний посібник
. / Андрєєнкова В.Л., Мельничук В.О., Калашник О.А. Київ: ТОВ «Агентство «Україна», 2019. 132 с. ISBN 978-966-137-122-3

Даний методичний посібник є продовженням системного підходу до розбудови безпечного освітнього середовища із залученням працівників закладів освіти та безпосередньо здобувачів освіти, а саме – дітей і молоді.
Як організувати системну роботу з протидії насильства та булінгу в закладі освіти? Як діагностувати наявність булінгу в освітньому середовищі? Який, алгоритм дій у разі його виявленні? До кого звертатись по допомогу? Які практичні інструменти має знати кожен та кожна на випадок, якщо стає учасником булінгу під час освітнього процесу? Які практичні інструменти створення безпечного середовища в закладі освіти? Відповіді на ці та інші питання можна буде знайти в цьому посібнику.
Для педагогічних та соціальних працівників, батьків здобувачів освіти, студентів вищих навчальних закладів педагогічного та соціального профілю, фахівців громадських організацій, широкого кола громадськості

Запобігання та протидія булінгу (цькуванню): показники для самооцінювання засновнику закладу освіти

/Files/images/булінг.png
Запобігання та протидія проявам насильства: діяльність закладів освіти. Навчально-методичний посібник
/ Андрєєнкова В.Л., Байдик В.В., Войцях Т.В., Калашник О.А. та ін. Київ: ФОП Нічога С.О. 2020. 196 с.ISBN 978-966-489-506-1

Навчально-методичну розробку присвячено висвітленню сутності та показників профілактики насильства в освітньому середовищі, методів його дослідження та умов створення безпечного освітнього простору. Програма складається з теоретичного матеріалу та практичної складової.
Призначено керівним та педагогічним працівникам освітніх організацій, викладачам інститутів післядипломної педагогічної освіти, практичним психологам, а також усім, хто цікавиться проблемами створення безпечного освітнього середовища.

/Files/images/бул.jpg

Корисні посилання щодо теми антибулінгу
Антибулінг. Корисні посилання (блог "Поліанна")
Булінг: яким буває, як проявляється, та на що звернути увагу батькам учнів
Модель якісної школи за вимогою 1.2 Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації»
Кiлькiсть переглядiв: 253