• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Видавництва України - педагогам, учням, батькам

/Files/images/1426371953.gif

http://sotniknig.com.ua/ocnova-ua.html

http://inpleno.com.ua/publishers/104-Osnova-Harkiv.html

http://osnova.com.ua/about

Видавництво «Основа» одне з найбільших в Україні. Вже більше 10 років видавнича група «Основа» радує вчителів і вихователів великим асортиментом літератури, пропонуючи незвичайне оформлення і виклад надрукованого матеріалу.

Серії книг «Мій конспект» і «Всі уроки» припали до вподоби багатьом вчителям. Видавництво постійно розширює свій асортимент, пропонуючи покупцям актуальну методичну літературу.

http://osnova-edu.in.ua/

Цікава пропозиція для вчителів — можливість безкоштовно отримати методичні матеріали

Видавництво Ранок http://www.ranok.com.ua/

Сьогодні видавництво «Ранок» є одним із національних лідерів із виробництва друкованої продукції для навчання та розвитку дитини. Серії методичних і дидактичних матеріалів, навчальних та розвивальних посібників із усіх курсів шкільної програми користуються заслуженою повагою й високим попитом серед педагогів. Поряд із підручниками та посібниками, що витримали не одне перевидання й стали вже класичними, видавництво щомісяця випускає понад сто нових видань.

Окреме й дуже важливе місце у спектрі продукції нашого видавництва займає дитяча література. Дуже важливо, щоб перші книги, які малюк прочитає сам, були не тільки яскравими і гарно виданими, але й цікавими, змістовними, такими, від яких не відірвешся заради телевізора або комп'ютерної гри. Саме такі книги ми пропонуємо нашим маленьким читачам. Крім того, видавництво «Ранок» першим в Україні налагодило серійний випуск

книжок для тих, хто не тільки не вміє читати, а ще не почав навіть ходити та говорити. Кожна наша книга створена з величезною любов'ю до читачів і бажанням зробити все, щоб наші діти від того моменту, коли вони візьмуть у руки свою першу книжку, й до моменту, коли закінчать школу та вступлять у доросле життя, були оточені розумними, корисними й добрими книгами. Ми впевнені - серед книг видавництва «Ранок» ви не знайдете нецікавих!


/Files/images/01tjg1B9R8A.jpg

http://www.geneza.ua/shop_content.php?coID=43

http://shop.geneza.ua/

Книги з маркою «Генеза» виходять друком з 1992 року. Це – підручники, навчальні посібники, методична, юридична література, словники, довідники, енциклопедії та художня література. Саме у видавництві «Генеза» вперше в Україні створено оригінальні підручники з історії України, всесвітньої історії, зарубіжної літератури, української мови та літератури, іноземних мов, біології та математики.

Протягом вже більше ніж п’ятнадцяти років «Генеза» впевнено утримує звання лідера на ринку насамперед навчальної літератури, з року в рік розширюючи асортимент своєї продукції, пропонуючи педагогам, школярам та їхнім батькам найкращі в Україні підручники та навчальні посібники, які по праву називають підручниками нового покоління.

У центрі нашої уваги – потреби школяра. Ми пам’ятаємо, що учень загальноосвітньої школи – це дитина, яка вчитиметься лише за тієї умови, якщо підручник не притлумлюватиме, а навпаки, стимулюватиме її природну цікавість, дитячу жвавість і безпосередність. Тому наші підручники – це здебільшого кольорові, багато ілюстровані видання. Створюючи їх, ми намагалися допомогти школяреві навчитися не просто заучувати матеріал підручника, а напрацьовувати навички самоосвіти, засвоювати навчальний матеріал за допомогою і тексту підручника, й ілюстративного матеріалу, і цікавих документів, і творчих завдань.

Кожна книжка, а особливо підручник, – це результат напруженої праці багатьох людей: авторів, редакторів, художників, верстальників, коректорів, адже підручник не можна просто написати – це надзвичайно складна й насамперед творча праця великого колективу людей, де, якщо вдатися до аналогій з кіномистецтвом, автор – сценарист, художник – оператор, а редактор – режисер-постановник. Уся навчальна література, що виходить друком у видавництві «Генеза», має відповідні грифи Міністерства освіти і науки України, повністю відповідає чинним програмам і санітарно-гігієнічним нормам.


http://petrovka-online.com/uk/#

У сучасному світі більше за все на світі цінують свій час, можливо тому що, його неможливо повернути. Не завжди у нас знаходиться час на те, щоб піти до магазину, шукати що потрібно та стояти в чергах. Особливо коли це стосується учнів, студентів та просто людей які постійно зайняті. Коли потрібні якісні підручники, робочі зошити, навчальні посібники за новою програмою, та багато чого іншого, що потрібно придбати швидко та недорого. Наші співробітники допоможуть вибрати те, що актуально на даний момент, кур’єри доставлять у будь-який куточок України, тому що ми працюємо з усією країною та готові допомагати вам із зручністю та комфортом.

Коли ми або наші діти навчаються у школі або в університеті, дуже велике значення відіграє навчальний заклад, педагоги, а головне матеріал, по яким проходить сучасна програма. Авторські книги та посібники мають свої певні та безперечні переваги перед інформацією в Інтернеті. Над кожним матеріалом працює велика кількість людей, які являються професіоналами своєї справи, люблять свою роботу та готові вдосконалюватися з кожним виготовленим матеріалом. Наш Інтернет – магазин пропонує навчальні посібники за оптовими цінами, книги та робочі зошити від найвідоміших українських виробників – видавництв «Богдан», «Генеза», «Освіта», «ПіП», «Картографія», «Ранок», «Весна» та інш. авторів: Бех, Карп’юк, Оляницька, Вашуленко, Науменко, Грущинська та інші автори, які допоможуть навчатися із цікавістю та захопленням.

Серед великого асортименту, який присвячений навчальному аспекту, ви знайдете не тільки підручники та робочі зошити для школи. У нас ви зможете придбати оптом: книги ЗНО, матеріали до ДПА, ГДЗ для будь-якого предмету, словники, посібники для вивчення іноземної мови. Крім допомоги учням, студентам та абітурієнтам, Інтернет – Магазин готовий допомагати вчителям, педагогам та просто батькам які прагнуть відслідковувати та контролювати рівень знань та успіхів у своїх дітей. Завдяки підручникам та методичним матеріалам, вчителі та педагоги можуть самі розроблювати програму, яка буде корисна учням, а головне являтиметься індивідуальною та унікальною, зручною, цікавою та захоплюючою, що особливо важливо у загальноосвітніх школах, де освіта являється обов’язковою.

Користуючись послугами нашого інтернет ресурсу, ви можете бути впевнені у надійності, якості отриманого товару та оперативності доставки. У нас ви знайдете те, чого може не бути в книжковим магазинах, а тим паче у бібліотеках. До того ж, ціна наробочі зошити, посібники, тестові завдання та інше, демократична та повністю відповідає якості та корисному застосуванню кожного придбаного товару.

Освіта представляє собою те невід’ємне, що супроводжує нас усе життя. Ми починаємо навчатися ще з самого маленького дитинства, коли тільки пізнаємо світ, потім йдемо до дитячого садка, школи, університету, продовжуємо навчатися усе життя, отримуючи все нову та нову інформацію. Тому дуже важливо щоб для цієї справи поряд із нами були надійні та головне, сучасні помічники. Наш Інтернет – магазин взяв на себе мету забезпечити своїх клієнтів такими помічниками, які здатні зробити процес навчання легким, доступним та цікавим. Для того, щоб замовити книги або робочі зошити у нас, залишайте заявку на ресурсі, або телефонуйте за вказаними на сайті номерами. Будемо раді простягнути вам руку допомоги у нелегкому але дуже цікавому та пізнавальному процесі отримання загальної або вищої освіти.


http://www.osvita-dim.com.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 468