Останнім часом почастішали повідомлення про замінування шкіл у різних містах країни. Учителі змушені припинити уроки, вивести учнів із приміщення школи та повідомити батьків, щоб ті забрали дітей. Що ще мають знати вчителі про екстремальні ситуації? Як діяти у разі різних надзвичайних ситуацій?

Як не допустити агресії учня

Перш за все, вчителям треба уважніше придивлятися до своїх учнів. Конфліктологи стверджують, що за останні роки градус агресії серед українських школярів зріс у кілька разів. На це впливають багато чинників, у тому числі загальна ситуація в країні. Школярі навіть підсвідомо можуть прагнути влаштовувати бійки і сутички між собою та втягувати в конфлікти вчителів.

Про те, що робити, якщо агресивний учень зриває урок, дізнайтеся за посиланням. (Поради Олесі Геращенко, виконавчої директорки центру Conflicta.net та голови НГО «Український центр злагоди».


Як діяти батькам, якщо дітям заважає вчитися агресивний однокласник. Розбираємося разом з дитячим психологом Оленою Гридасовою, психоаналітиком Мариною Бабушкіною та дитячим психіатром Ігорем Кузнєцовим

Що робити з некерованими дітьми (поради від психологині Марини Комісарової)

Кiлькiсть переглядiв: 219