/Files/images/впв1.png Військово-патріотичне виховання учнів в умовах ідейно-світоглядної конфронтації: навчально-методичний посібник / Остапенко О.І., (ред.), Тимчик М.В., Зубалій М.Д., Журба К.О., Бінецький Д.О., Касіч Н.П., Кузора І.В. Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2022. 165 с.

У посібнику визначено стан проблеми військово-патріотичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти в умовах ідейно-світоглядної конфронтації; уточнено складові компоненти військово-патріотичного виховання учнів старших класів закладів загальної середньої освіти в умовах ідейно-світоглядної конфронтації; представлено критерії та показники визначення рівнів військово-патріотичної вихованості підлітків та старшокласників; висвітлено методики військово-патріотичного виховання молодших і старших підлітків у процесі фізкультурно-оздоровчої діяльності і фізкультурно-масової роботи; визначено ефективність військово-патріотичного виховання молодших і старших підлітків у процесі фізкультурно-оздоровчої діяльності і фізкультурно-масової роботи.

Видання буде корисним викладачам предмета «Захист України», вчителям фізичної культури, тренерам спортивних гуртків і секцій військово-патріотичного спрямування й усім.

/Files/images/впв2.png Методика військово-патріотичного виховання учнів у закладах загальної середньої освіти: методичні рекомендації / Тимчик М. В. (ред.), Остапенко О. І., Бінецький Д. О., Касіч Н. П. Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2022. 91 с.

У методичних рекомендаціях визначено та систематизовано зміст та організаційні форми військово-патріотичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти; розроблено методику військово-патріотичного виховання молодших підлітків у процесі військово-спортивних ігор та методику військово- патріотичного виховання старших підлітків у процесі фізкультурно-оздоровчої діяльності; визначено ефективність застосування в закладах загальної середньої освіти змісту, форм і методів військово-патріотичного виховання у молодших і старших підлітків у процесі військово-спортивних ігор та фізкультурно-оздоровчої діяльності; створено авторську програму з військово-патріотичного виховання для учнів 3–4 класів закладів загальної середньої освіти.

Видання буде корисним викладачам предмета «Захист України», вчителям фізичної культури, тренерам спортивних гуртків і секцій військово-патріотичного спрямування й усім, хто задіяний у військово-патріотичному та фізичному вихованні учнів закладів загальної середньої освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 124