V. Матеріально-технічна база (зі Статуту Ліцею)

5.1. Матеріально-технічна база ліцею включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансових документах Відділу освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради.

5.2. Майно закладу освіти належить йому на правах оперативного управління відповідно до чинного законодавства .

5.3. Ліцей №3 «Гармонія» відповідно до чинного законодавства користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони.

5.4. Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна закладу освіти проводиться лише у випадках та у порядку, передбаченому чинним законодавством. Збитки, завдані закладу освіти внаслідок порушення його майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства.

5.5. Для забезпечення освітнього процесу база ліцею може складатися із навчальних кабінетів, майстерень, а також спортивного залу, бібліотеки, комп'ютерних кабінетів, їдальні, буфету, приміщення для інженерно-технічного та навчально-допоміжного персоналу, кімнати психологічного розвантаження, тощо. Даний перелік не є вичерпним і може змінюватися.

5.6. Ліцей 3 «Гармонія» має земельну ділянку, де розміщуються спортивні майданчики, навчально-дослідна ділянка, зона відпочинку, господарські будівлі тощо.


Кiлькiсть переглядiв: 269