2020-2021н.р.

ПІБ учителя Навчальний заклад, фах за освітою Результати особистих досягнень учителів
Підготував переможця (призера) обласного, Всеукраїнського, міжнародного етапів (олімпіад, конкурсів, змагань) / вказати назву і місце/
Гончаренко Тетяна Миколаївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів (ліцей №3 "Гармонія"), учитель історії Підготувала
  • Гончарову Олену Андріївну, ученицю 11 класу
(І місце у міському етапі, секція «Всесвітня історія», учасник ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України)
  • Ясеновенка Максима Сергійовича, учня 9 класу
(обласний конкурс «Шкільна журналістика», ІІІ місце у номінації «Майбутній журналіст»)
Осипенко Людмила Миколаївна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів (ліцей №3 "Гармонія") учитель української мови та літератури Підготувала Білокінь Оксану Сергіївну, ученицю 10 класу (Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, І місце)
Танцюра Олена Василівна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів (ліцей №3 "Гармонія), учитель російської мови та літератури Підготувала Шутька Дмитра Вікторовича, учня 9 класу (обласний конкурс «Шкільна журналістика», ІІІ місце у номінації «Тележурналіст»),
Гомон Леся Володимирівна Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів (ліцей №3 "Гармонія"), вчитель образотворчого мистецтва Підготувала :
  • Учнів 9 класу – призерів ІІ щорічного Всеукраїнського пізнавального конкурсу «Я - людина» , ІІІ місце
  • Білокінь Віту Михайлівну, ученицю 8 класу (відкритий дистанційний конкурс-виставка «ART-гарбуз 2020», І місце у номінації «Кращий малюнок»; Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея», І місце у обласному етапі. Робота відправлена на Всеукраїнський етап
  • Мінасян Маргуш Аркадіївну, ученицю 8 класу (відкритий дистанційний конкурс-виставка «ART-гарбуз 2020», І місце у номінації «Кращий малюнок»; Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея», І місце у обласному етапі. Робота відправлена на Всеукраїнський етап;
  • Марчинську Софію Володимирівну, ученицю 7 класу (відкритий дистанційний конкурс-виставка «ART-гарбуз 2020», ІІ місце у номінації «Краще фото»)
  • Федоськову Володимиру Сергіївну, ученицю 7 класу (відкритий дистанційний конкурс-виставка «ART-гарбуз 2020», ІІІ місце у номінації «Краще фото»)
  • Пилипенко Даніелу Максимівну, ученицю 8 класу (Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея», І місце у обласному етапі. Робота відправлена на Всеукраїнський етап;
  • Дорощук Єлизавету Юріївну, ученицю 7 класу (Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея», І місце у обласному етапі. Робота відправлена на Всеукраїнський етап; Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край», ІІІ місце у обласному етапі та ІІ місце у фіналі конкурсу (Копія диплому додається)
  • Гриценко Софію Русланівну, ученицю 8 класу (Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея», І місце у обласному етапі. Робота відправлена на Всеукраїнський етап
Фідальго Аріель Поррата Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів (ліцей №3 "Гармонія), вчитель фізичної культури Підготував команди спортсменів:
  • зональні обласні змагання з настільного тенісу , І місце
  • зональні обласні змагання з волейболу серед дівчат, ІІ місце
  • зональні обласні змагання з волейболу серед юнаків, ІІ місце
  • Зональні обласні змагання «Cool games», І місце
  • Зональні обласні змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, І місце
  • Зональні обласні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце
  • Обласні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат - І місце
  • Змагання "Спортивна Зима" - ІІ місце
  • Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед дівчат, ІІ місце
  • Обласний турнір з баскетболу «Кубок «БК «ОРЛИ» серед юнаків, ІІІ місце
  • Обласні змагання серед територіальних громад області з настільного тенісу, І місце
  • Обласні змагання серед територіальних громад області з баскетболу 3х3,
І місце

2019-2020
Всеукраїнський конкурс «Учитель року -2020»:

Мєркунова Н.О. перемогла у І етапі конкурсу у номінації «Зарубіжна література»,

Гомон Л.В.у номінації «Образотворче мистецтво»,

Гончаренко Т.М. у номінації «Історія» стали його учасниками.

Осипенко Т.О.,Баранова С.Л., Загурська Т.Ю., Яценко С.М.- слухачі курсів підвищення кваліфікації при КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» за темою «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти».

Учителі початкових класів Марченко О.В., Самович В.А., Ткаченко Л.В., Боднар Н.В.,вихователі з інклюзивного навчання Дадуля О.С., Логвін Л.П., взяли участь у Фестивалі педагогічних ідей у м.Києві.

Осипенко Т.О., Калініченко О.І., Баранова С.Л., Гомон Л.В., Ясеновенко І.П.- учасники програми професійного розвитку «Регіональна (не)конференція для шкільних педагогів афілійований міні-EdCamp Pervozvanivka» за темою «Проєктна діяльність. Електронні ресурси в організації навчання. Інклюзивне навчання».

Учителі, що підготували переможців ІІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2013-2014н.р.:

Решетун Тетяна Миколаївна ( Марчинська Олена - ІІ місце з біології);

Бурорічна Тетяна Данилівна ( Плигін Олександр - ІІІ місце з географії);

Мєркунова Надія Олексіївна , Танцюра Олена Василівна ( Марчинська Олена - ІІІ місце з російської мови та літератури).

2013-2014н.р.

/Files/images/111.jpg

Мєркунова Н.О. - переможець районного туру конкурсу "Учитель року- 2014" у номінації "Світова література"

Ткаченко Л.В. - лауреат районного туру конкурсу "Учитель року - 2014" у номінації "Початкові класи"

Ружанська Т.В. – переможець обласного ярмарку педагогічних ідей «Освітянські обрії Кіровоградщини – 2013» у номінації «Бібліотечні технології»; лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у номінації «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу»;

Сокол О.О. – переможець районного конкурсу «Своїми руками» серед вчителів навчальних закладів;

Осипенко Т.О. – учасник ІІІ-го Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень» Національної академії педагогічних наук України, Інституту обдарованої дитини НАПН України у номінації «Навчально-виховні проекти навчального закладу (соціальні), проекти класних керівників, учнівського самоврядування»


Кожного року відділом освіти Добровеличківської райдержадміністрації проводиться рейтингове оцінювання діяльності навчальних закладів району у номінаціях : "Управлінська діяльність", "Методична робота", "Ерудит", "Олімпіади", "Спорт".

Показники роботи Помічнянської ЗШ №3 у 2010-2013рр за результатами рейтингової оцінки шкіл І-ІІІ ступенів

номінаціїУправлінська діяльністьМетодична роботаЕрудит (участь учнів у конкурсах)ОлімпіадиСпорт
навч. рік
2010-2011І місцеІ місцеІІ місцеІІ місцеІ місце
2011-2012ІІ місцеІ місцеІ місцеІІ місцеІ місце
2012-2013І місцеІ місцеІІ місцеІІ місцеІ місце
За результатами рейтингового оцінювання діяльності навчальних закладів району у 2013-2014н.р.колектив Помічнянської ЗШ №3 переміг у номінаціях "Олімпіади", "Спорт" та отрима диплом "За найкращу підготовку закладу до 2014-2015н.р."

2012-2013 н.р.

Скороход Т.Ю. – переможець районного та учасник обласного турів Всеук-раїнського конкурсу «Учитель року – 2013» у номінації «Фізика»;
Танцюра О.В. – переможець районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» у номінації «Російська мова»;
Фідальго А.К. – учасник обласного конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»;
Ø Осипенко Т.О. учасник огляду-конкурсу «Панорама творчих уроків – 2013» з теми «Інтегроване навчання з використанням ІКТ»;
Терещук Р.П. – ІІІ місце у районному конкурсі на кращий куточок фахівця психологічної служби.

Спартакіада працівників закладів освіти:

Осипенко Т.О. – I місце в обласних змаганнях з настільного тенісу;
Фідальго А.К. – І місце у районній спартакіаді з шахмат та IIІ місце з настільного тенісу;
Мєркунова Н.О. - ІІ місце у районній спартакіаді з шахмат;
Коровкіна О.С. - ІІІ місце у районній спартакіаді з шашок.
Шкільні методичні об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу та вчителів початкових класів стали переможцями районного конкурсу на краще шкільне методичне об’єднання.

Спартакіада працівників закладів освіти:

Осипенко Т.О. – I місце в районній та обласній спартакіадах з настільного тенісу;

Васільєв М.М.
– І місце у районній спартакіаді з шашок;

Ткаченко Л.В
. - ІІІ місце у районній спартакіаді з шашок.

/Files/images/03159176.jpg

/Files/images/222.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 341